İş Fikirleri

Reklam İzleyerek Günlük Para Kazanmak

İnternet üzerinden para kazanabileceğiniz bir iş olarak karşımıza çıkan reklam izleyerek günlük para kazanmak son yıllarda oldukça popüler işler arasında yer almaktadır. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile herkesin elinin altında kolaylıkla bulunabilen; telefon, tablet, bilgisayar gibi teknolojik ürünler aracılığı ile reklam izleyerek günlük para kazanmak çok kolay bir hâle gelmiştir. Reklam izleyerek para kazanmak özellikle evde ek iş yapmak isteyenler için tercih edilebilecek işler arasında bulunmaktadır. Bu işin bir diğer avantajı ise çalışma saatlerini kendin belirlemendir. Günümüzde bu işi en çok gençler yapmaktadır. Ne kadar çok reklam izlersen o kadar gelir elde edilir.

Bu reklamları izleyeceğiniz sitelerin güvenliğine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Reklam üzerinden Para Kazandıran Site Ve Uygulamalar

Reklam izleyerek günlük para kazanmak için güvenli bazı site ve uygulamalar şunlardır;

  • Kutuların içinden ödül çıkabilen Clix Exchange uygulaması.
  • Günde 20 reklam içeren ADW sitesi.
  • Reklam sırasında kod çıkmadığı için açıp izleme gerektirmeyen AUTOSURF
  • En çok takipçiye sahip olan CASHCRATE.
  • Öneri ile hediye veren Neobux sitesi. Bu site sizi yeni bildirimlerden haberdar etmek için mail hesabınıza mesaj gönderir. Dolayısıyla yeniliklerden anında bilgilendirilirsiniz.
  • PROBUX, güvenebileceğiniz siteler arasında yer alır. Günlük olarak ödeme sağlayan sitede en çok kazanan ülkeler yer almaktadır Günde en fazla 24 tane reklam izleme şansınız bulunmaktadır.
  • Çeşitli görevleri yerine getirerek kazandıran İndoxdollar sitesi.
  • Reklam izleyerek para kazandıran siteler arasında en çok ödül veren internet sitesi Superday sitesidir. Bu sitede reklam izlemenin dışında anket doldurma görevleri de bulunmaktadır. Verilen anketleri doldurarak para kazanmak mümkündür.
  • İnternette dolaşırken karşımıza çıkan reklamlardan para kazandıran CASHFIESTA sitesi gibi siteler veya uygulamalardır.

Güvenli siteleri araştırıp bulduktan sonra üye olarak işe başlayabilirsiniz.  Bu reklamları izlerken internet bağlantınızı kontrol edin. Reklamı izlerken ortasında internetin gitmesi o reklamı izlemediğiniz anlamına gelmektedir.

Bu reklamları izlerken videoyu açıp başka bur şeyle ilgilenme gibi bir şansınız yoktur. Çünkü reklam sırasında size bazı kodlar sorulur. Kodları yazarken dikkatli olmalısınız yanlış yazılan kodların reklamları onaylanmamaktadır.

Reklam izleyerek günlük para kazanmak işi sermaye gerektirmediğinden; son yıllarda çok fazla tercih edilmektedir.

Reklam izleyerek günlük para kazanmak işinin ödemeleri kartınıza yatırılır. Ödeme işlemi 1-7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Bazı siteler ise üyelik işlemi için 5TL hediye vermektedir.

 Reklam izleyerek ortalama kazanılan para video izleme sayısına göre değişmektedir. Video izleterek para verdiren sitelerin çoğunluğu Uluslararası olduğu için dolar veya Euro üzerinden hesaplanmaktadır. Üyelik işlemleri sırasında bir çok bilgi verildiğinden sitelerin güvenliklerini doğru şekilde araştırılmalıdır. Reklam izleterek para kazandıran siteler reklam şirketlerinden paralarını alarak reklam izleyenlere bir miktarını verirler. Verilen ücretlerin dışında birçok hediye, kupon veya bonus kazanma da bulunmaktadır.

Hem oturduğunuz yerden para kazanacak hem de istediğiniz saatlerde çalışabilecek ortamı kendiniz belirleyerek; gelir elde edebileceksiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı