Evde Ek İşİş Fikirleri

Link Kısaltarak İnternetten Para Kazanın

Teknolojinin hızla gelişmesi ile beraber internetten para kazanma olanakları da gelişmektedir. Eskisi gibi beden gücü kullanmadan oturduğunuz yerden sadece parmaklarınızı çalıştırarak para kazanmak mümkün hale gelmekte. İnternetten ek iş imkanı sunan bu metotlar ile günde bir kaç saatinizi ayırarak aylık gözle görülür bir tutarda para kazanmak mümkün.

Öncelikle kazanç detaylarına geçmeden link kısaltma işlemi nedir, ne için kullanılır bunları açıklayalım. Link kısaltmanın öncelikli amacı sitelerin url uzantılarını kısaltarak daha temiz bir görüntü sağlamak ve güvenilir bir imaj sergilemek için kullanılmaktadır. Ayrıca link kısaltma işlemi genelde internet site isimlerini göstermek istemeyen gizleyen siteler tarafından da sıkça kullanılmaktadır. Aslında bu konuda bir örnek vermek gerekirse Türkiye de link kısaltma işlemi uygulayan ilk site en fazla kullanılan sosyal ağlardan biri olan Twitter dır. İlk defa Twitter sayesinde tanıştığımız link kısaltma işlemi daha sonra popülürlüğünü arttırarak internet dünyasında bir çok site tarafından da kullanılmaya devam etmiştir.

Link Kısaltarak İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Bu yöntem son zamanlarda çok fazlaca kullanılsa da Ülkemizde bir çok kişi bilmemektedir. Link kısaltma nedir diye soracak olursanız buna en iyi örnek Sosyal ağ Twitter de paylaşılan bağlantıların yer aldığı T.co olarak verilen kısaltma linklerdir. Yapmanız gereken aşağıda listesini vereceğimiz link kısaltma sitelerine üye olmak ve sitenizin yada anlaştığınız bazı sitelere ait linkleri kısaltarak bunları sosyal ağlarda paylaşmak ve insanların bu linklere tıklamasını sağlamaktır. Tıklama başı kazanç sunan link kısaltma servisleri ile ortalama 1000 tıklamaya 3 ile 5 dolar arası para kazanmak mümkün. Belirttiğimiz gibi link kısaltarak para kazanmak için size ait bir sitenizin olması şart değildir. Bu konuda arayış içine girerseniz sayfa altında bulunan başvuru alanına bilgilerinizi yazarak bizim sitemiz üzerinden de çalışarak para kazanabilirsiniz.

Link Kısaltarak Ne Kadar Kazanırım

Link kısaltma siteleri seçerken dikkat etmeniz gereken detay, kısaltma yapacağınız linklerin sosyal ağlar üzerinde kullanılabilir olması ve tıklama başına size daha fazla kazanç sağlamasıdır. Bu konuda Facebook, Google Plus ve Twitter gibi siteler üzerinden bir çok kısaltma link kullanılmamaktadır. O yüzden başlamadan önce konunun daha iyi araştırılması gereklidir. En fazla ek gelir sağlayacak ve ödemenizi sorunsuz alabileceğiniz link kısaltma siteleri liste halinde aşağıda verilmiştir.

  • Fas.li  –> Kazanç oranı 1000 tıklama 3$
  • Linkshrink.net –> Kazanç oranı 1000 tıklama 1.7$
  • Shink.in –> Kazanç oranı 1000 tıklama 1.5$

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Link kısaltarak para kazananlar burada mı? 😀 Kolay ve idare eder seviyede para kazandıran bir iş. Herkese tavsiye edebilirim ayrıca yazı için de teşekkürler. Bol kazançlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı