Finans

HalkBank Pos Destek Telefon Numarası

Halkbank 1933 yılında kolay ve ucuz kredi vermek amacıyla kurulmuş; küçük ve orta büyüklükteki esnaf ve sanayilere destek sağlayan kamu bankalarıdır. 1938 de faaliyete geçirilen bu bankalar; esnaflara kredi desteği vererek ülke ekonomisine katkı sağlarlar. Halkbank pos destek telefon numarası ise sonradan faaliyete geçirilen yeniliklerden birisidir.

Halkbank esnaflara 8 Ocak 2019 da 22 bin TL kredi desteği sağlamıştır. Bu kredinin faiz oranları ve ödemeleri esnafı zorlamayacak oranlarındadır. Ayrıca Halkbank özel sektör çalışanlarına 50 bin TL ye kadar kredi verebilmektedir. 50 bin TL’lik bu kredi daha önceden kart sicili olup da kredi çekemeyenlere de finansal karne notuna bakmaksızın verilebilmektedir. Böylelikle acil nakit ihtiyacını kapatma fırsatı bulabileceksiniz. Finansal karne notu sizin geçmişte yapmış olduğunuz kredi ödemeleridir. Bu ödemeler düzensiz olursa karne notu düşer ve birçok banka finansal karne notu düşük olanlara kredi vermez. İşte Halkbank’ın sağlamış olduğu 50 bin TL’lik bu kredi, kredi alamayan esnaflara avantaj sağlar.

Halkbank kredi başvurusu; bankanın internet sitesi üzerinden ve mobil bankacılık işlemlerinden veya doğrudan şubeye giderek yapılabilir.

Halkbank kredi kullanımı için gerekli belgeler

Halkbank kredi kullanımı için gerekli bazı belgeler bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Nüfus cüzdanı
 2. Kamu çalışanları için bordro gelir belgesi. Özel sektörde çalışanlar için ise üzerinde haciz bulunmadığını kanıtlayan belge
 3. Sosyal güvenlik Sigortası döküm bilgileri.
 4. Emekliler için sosyal güvenlik sigortası emekli olduğuna dair emeklilik belgesi.
 5. Serbest meslek sahiplerinden alınan yıllık gelir vergisi belgesi
 6. Çiftçiler için çiftçi olduğunu kanıtlayacağı çiftçilik belgesi

Halkbank Pos Destek Telefon Numarası

Halkbank pos destek telefon numarası cihazlar üzerinden yapılan arıza, şikâyet ve talep gibi konulara hizmet sağlar. Cihazlar ile alakalı herhangi bir sorun yaşanması halinde Halkbank pos destek telefon numarası aranarak yaşanan arıza bildirilir. Halkbank post destek telefon numarası ise 0212 365 75 85’dir. İstediğiniz zaman ve istediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Halkbank ekonomik pos ürününü esnaf ve küçük işletmeleri desteklemek amacıyla geliştirmişlerdir.

Pos Kullanımının Avantajları:

 • Kart sahiplerinin nakitleri olmadan alışveriş yapmalarını sağlamaktadır.
 • Güvenlik nedeni ile önemli bir avantaj sağlamaktadır. Çünkü kayıp, çalıntı, geçersiz, iptal edilen kartlar otomatik olarak taranır.
 • İşlemler kısa zamanda gerçekleşerek zamandan tasarruf sağlanır.
 • Nakdi kaybetme ve çaldırma gibi risklerin önüne geçerek iş yerinde daha güvenli olursunuz.
 • Fatura işlemlerini otomatik olarak hesaptan tahsil edilmesini sağlarsınız.
 • Aylık olarak yapılan işlemlerinizi görebilirsiniz.
 • Hesap hareketlerinizi pos ta kayıtlı olduğu için internet üzerinden rahatça izleyebilirsiniz.
 • Hesabınızda gerçekleşen işlemleri çek olarak da kullanabilirsiniz.

Halkbank Pos Başvurusu

Halkbank müşterilerine ücretsiz olarak sunulan bu hizmete başvurabilmek için doğrudan şubesine gitmeniz gerekmektedir. Bu yazarkasa pos cihazı son zamanlarda getirilen bir madde ile tüm iş yerlerinde zorunlu olmuştur.

Halkbank’ın komisyon oranları %2, %2,40, %2,80 ve %3,29 dur.

Halkbank post destek telefon numarası pos rulosu talep etek için de aranabilir. Pos rulosu talep oluşturma işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı